O mnie

 

Cześć. Jestem Dawid. Podróżuję już od wielu, wielu lat. Lecz stronę tę postanowiłem założyć w sierpniu 2018. Zrobiłem to po niespodziewanie odbytej podróży życia. Była najlepsza jak dotąd, ale zamierzam jak najszybciej odbyć kolejne podobne, albo nawet i lepsze. Jednak to ona będzie tą, dzięki której ruszyła Podróże po świecie.

A właśnie, dlaczego ta nazwa? Musicie mi uwierzyć, ale nad nazwą zastanawiałem się cały bity dzień. Miałem jednak dużo wolnego czasu i spokoju, będąc na wsi pod Krakowem. Najpierw chciałem stronę nazwać trochę subtelniej. Jednak stało się tak, że wybrałem nazwę ,,Podróże po świecie”. Bardziej ogólnikowej nazwy chyba nie ma. Jednak obrazuje ona w 100 %, o czym jest blog. Może po całym świecie to jeszcze nie podróżuje, ale nazwa na pewno będzie mnie motywowała, aby w końcu opuścić granice naszego kontynentu. Jednak najprawdopodobniej stanie się to po zwiedzeniu wszystkich krajów Europy.

Z podróżami mam do czynienia od najmłodszych lat. Zarazili mnie nimi moi rodzice. Mają oni na swoim koncie zwiedzonych wiele krajów. Tata w przeciwieństwie do mnie opuścił Europę  to nieraz podróżując do krajów Ameryki Południowej i Środkowej. Mam nadzieję, że kiedyś również uda mi się tam udać.

Relacje ze swych podróży pisałem już na długo przed założeniem bloga, jakby przeczuwając nieświadomie, że kiedyś mi się przydadzą. Tak więc wpisy na blogu są i jeszcze trochę czasu będą przeplatane. Trochę nowych, trochę starych. Myślę, że podoba spodoba Wam się taki sposób prowadzenia bloga.

 

Jak dotąd odbyłem podróże do 12 krajów, które możecie zobaczyć tutaj (klikając w zdjęcie):

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial